פרויקט מימון המונים, להוצאה לאור של ספרי: שפת הויה, קורה עכשיו!

שער עם רזולוציה

חברות וחברים יקרים,

בשבע השנים האחרונות כתבתי את הספר שלי:
שפת הויה, גילוי סודות שפת הקודש: קוד אש, להתעוררות.

בימים אלו אני עורכת מימון המונים, כדי לקבל את תמיכתכם לסיום הספר, להדפסתו ולהוצאתו לאור של הספר אשר נועד ליצור שינוי תודעתי, דרך המעברים שמאפשרת השפה העברית. הספר נועד, דרך השיתוף התודעתי שלנו, ליצור את העולם החדש, עם תודעה הרמונית, מאחדת וחומלת.

בספר ציורים מרהיבים, שנועדו להביא מיידע דרך תדר של צבע וצורה. כמיהתי, שאוכל לערוך תערוכה של הציורים, בשילוב עם הוצאת הספר. רבים שקוראים אותי, או רואים ציוריי, משתפים אותי בתחושת התרחבות והשראה שהם חשים. וזה העיקר. שאפשר. להתרומם מעל הקיים וליצור מציאות חדשה.

כרגע יש לי חצי ספר מוכן, בכוונתי לסיים את הספר, לקראת אמצע ספטמבר, 2020. אני צריכה לשם כך 32,000 ₪  ואשמח לתמיכתכם, בעבור תשורות מפנקות, מגוונות, ובעלות ערך רב. תשורות שתשמחו לקבל.
ראשית, הספר: הספר מהודר, כל דפיו צבעוניים ומלאים בציורים מושקעים ויפהפיים. הספר הוא פרי מחקר האותיות במשך שנים. ועוד… בספר נראה דרך העברית את המעברים מתודעת נפרדות מקוטבת, לתודעת אחדות חומלת. כל צרוף, ניתן להעלותו אל תודעת הרוח הנצחית, המעודנת. תודעה חדשה מתחילה במילה. אשמח שתתמכו בספר שלי, עליו לצאת כעת לעולם. עוד נדרשת עריכה גראפית לחלקו, עוד כמה ציורים, ואז, הדפסה.

עלות הספר, כולל משלוח: 207 ₪
(מי שרוצה לתת 210 ₪ , אעביר 3  שקלים אלו, אל תנועת נוער: "כנפיים של קרמבו", לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים) מאמינה שאוכל להוציא לאור את הספר, לקראת החגים, בספטמבר (ולכל המאוחר, עד חג החנוכה)

תשורות נוספות: יש לי עוד המון תשורות מגוונות ובעלות ערך רב, שתשמחו לקבל: טיפולי שיאצו ורפלקסולוגיה, טיפולי צלילים מרפאים, קריאה מיוחדת בקריסטלים של שלוש שעות, ערכת קלפים ויצירת: קלף נשמה.

וכמובן הדפסי ציורים מדהימים שיצרתי.

אם אפשר בכותרת להוסיף למילים: רשימת תשורות, את המילים: למימון המונים עבור הוצאה לאור של הספר: שפת הוויה.

הנה הקישור לחיבור לרשימת התשורות: https://bit.ly/2TzQXsb

אֲנִי עוֹשָׂה עַכְשָׁו גִּיּוּס חֶבְרָתִי: מִמּוּן הֲמוֹנִים לְסִפְרִי: שְׂפַת הֲוָיָה וְאֶשְׂמַח לִתְמִיכָתֵךְ, לִתְמִיכָתְךָ, תּוֹדָה!

וכמה מילים על הספר:

הספר הוא מתנה להתע(א)וררות האנושות.
המנעדים המחברים את עולם החומר ואת עולמות הרוח דרך שער השפה, מרחיבים אותנו מתודעת הנפרדות של: או, או (תודעת הפרד ומשול) לתודעה מאחדת של: גם וגם. כלומר: העת בה אנו ממזגים את הגוף והנפש האנושיים – ביולוגיים, עם החכמה האלוהית הטמונה בנו.

דרך מתנת השפה בספר, כל אחד מאיתנו יכול לשנות את סיפור חייו. במקום להתבונן מזווית הדרמה של הנפש, ביכולתנו להתבונן דרך סיפור ההתפתחות של הנשמה.
בעצם אתם יכולים לספר את סיפור חייכם מחדש, דרך זווית של מבט הנשמה שלכם.
המנעד, הוא מפת הדרכים אל הנשמה. הכל בספר.
מניפת ההכרה נפתחת ומתרחבת בנו
.
איזה כיף.

תודה רבה,

גיליה

אודות גיליה טואג

אודותיי ברוכים הבאים לאתר שלי: אור המקור והנביעה שבהר לחבור אל התודעה הגבוהה, אור המקור, נהר האמת. 054-4509944 גיליה טואג זלינגר, מנכ"לית תכנית ההכשרה: הנביעה בנהר (נהר האמת)| אור המקור | תכנית המאפשרת לאדם חיבור אל מהותו הפנימית ואל נוכחותה ביומיום. מביאה: חדשנות, פרדיגמות רעננות של התודעה, מקוריות ויצירתיות. ♥ 36 שנה, מנחת קבוצות ילדים ומבוגרים, במגוון תחומים: טבע, ידיעת הארץ, אמנות והתע(א)וררות המודעות (מדיטציה, דמיון מודרך, חניכות ואלכימיה של התודעה) ♥ אמנית, בוגרת המדרשה לאמנות, ובית ברל. הצגת תערוכות תגלריות בת"א. ♥ בוגרת אוניברסיטת ת"א לספרות ופילוסופיה. ♥ בשנים האחרונות חוקרת, כותבת ומכשירה אנשים אל סודות האותיות העבריות: כוחן בתוך שם האדם וכוחן לחבר האדם אל פנימיותו: נהר האמת. ♥ מלמדת: אלכימיה של התודעה דרך סודות האותיות העבריות , תהליכים להתע(א)וררות. ♥ הילרית 24 שנה: טיפוליB.E.S.T – רפואת תדרים לשחרור טראומות וחרדות. מלווה אנשים לשינוי והגשמה. שחרור חסמים מן העבר, על מנת להצליח עכשיו. טיפולים בקליניקה, ודרך הסקייפ. ♥ ייעוץ אישי על מסע הנשמה, דרך אותיות השם בים ♥ ציור אישי: מנדאלה של השם. ♥ העצמה נשית בקבוצות ובליווי פרטני ♥ קורסי יוגה: יוגת הלב הטיבטי ♥ סדנאות והרצאות אודות סודות האותיות הצירופים והמילים, כסולם יעקוב לעולמות עליונים. וחיבור לנביעה הפנימית. ♥ סדנאות בטבע: לחבור אל טבעי האמיתי. ♥ הפקת אירועים רוחניים וכנסים. ♥ מנכ"לית מרכז לב אוהב – רחוב אבטליון, הרצליה ♥ בפייסבוק: https://www.facebook.com/gilya.toueg לפרטים : גיליה טואג זלינגר | אור המקור | הנביעה בנהר | 054-4509944 אמייל: gilya13@walla.com אתר: אור המקור: http://www.Gilya.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>