שְׂפַת הֲוָיָה - הַמִּקְלֶדֶת שֶׁל הַבּוֹרֵא

קורס פנים אל פנים ולב אל לב

קורס חדש יוצא לדרך: מסע של 12 מפגשים, בו תחשפו לתדרי ורטטי האותיות.
נאפשר לישויות האותיות לחבר אותנו אל תודעת
עדן = נדע = D.N.A

אנו הופכים להיות המקלדת של הבורא, מה שמאפשר לנו גישה אל ההדרכה הפנימית – הנשמה. הללויה. נחווה חניכות אנרגטיות לתדרי האותיות, מדיטציות, וכלים נוספים להורדת אורות האותיות. אם התדרים כאן מהדהדים בכם, אם חלמתם על אותיות, אם חשים סקרנות, אם עיניכם קוראות דף זה – קורס זה יכול להתאים עבורכם.

להתחבר אל תובנות הרוח – כוללת גם גישת לימוד שונה מהמוכר.
בואו היפתחו אל המסתורין של האותיות, הפותחות אותנו אל מניפת התודעה המתרחבת. 
(ספר אישי ניתן ליצור בקורס מורחב בו ננכח בתוך התדרים, בעת היצירה באמנות מקודשת).

לפרטים והרשמה: 

שפת הויה - הקורס

צפו בסרטון חוויות של תלמידים מהקורס

שיתופים וחוויות של משתתפות הקורס:

נורה

בחרתי בקורס הזה עם גיליה, מכיוון שהיא עזרה לרפא אותי, בדרכים שונות. היא חשפה אותי לקסם השפה העברית. לא ציירתי בעבר, והייתי סקרנית אם אצליח ליצור אמנות משלי. אני עדיין מחפשת כוח רוחני בהבנה והתמודדות עם העולם פיזי וממשיכה עם גיליה בצמיחה פנימית. אני נהנת מהמדיטציות ומלימוד "סודות" האותיות. לאט לאט אני מגלה שגם ברישום ובציור, יכולתי לראות את פחדיי, מגבלותיי וגם את פוטנציאל הצמיחה. הכיתה סיפקה מקום שקט להתחבר לעצמי ולרוח גבוהה יותר באמצעות המדיטציות. היבט הציור נותן לי מרחב בטוח בו אני יכולה לקחת סיכונים, לטעות, לקבל כמה אפשרויות שאני לא אוהבת ולתקן אחרות. אני נהנית לחלוק עם אחרים את הלימודים ואת ההתקדמות של כולנו יחד. אני ממליצה על הקורס לאנשים המחפשים דרך חדשה לגלות את הקשר שלהם לסדר האוניברסאלי. אנשים המחפשים הבנה טובה יותר של עצמם. (הקורס הוא חיבור לאלוהי , ליקום באמצעות אותיות.)

ורדית זמורסקי

שמי ורדית. אני מצטרפת באופן די קבוע לסדנאות ולקורסים של גיליה. שם הקורס או הסדנא לא חשוב במקרה של גיליה. בכל שיעור הרגשתי חוויה עוצמתית רב חושית. חוויה של ידע, חוויה של חיבור בין מיידעים, חכמה, יצירתיות, דמיון ,רוחניות, אהבה והרבה גיליה שמצליחה לרגש ולתת מכל כולה ומכל העולמות. באתי ל 12 מפגשים שבועיים ונשארתי שנתיים עד היום הזה.

אורלי שלום

אני רוצה להתייחס לשתי רמות.
המידע. הידע שהגיע בתוך הקורס הוא פשוט פנומנאלי. מדהים. מרמת הדיוק במילים והבנה של איך כל אות באה עם התדר שלה. איך אפשר להביא זרימה במקום שאינו מדויק. ואיך אפשר להביא ריפוי למקום הזה. הכל מאוד מעשיר, מאוד מחבר מאוד מלמד. ומאוד מרפא.
גם ברמה האישית שלי. אני הגעתי לכאן עם כוונה להביא ולהנכיח בן זוג לחיי, ובמהלך הקורס , זה פשוט קרה.
(היום אורלי נשואה לאדם זה ויש להם ילד משותף.) השיעורים שאני עוברת, ראיתי איך רמות תודעה ישנות מתנקות, דפוסים בנוגע לזוגיות ביקשו להשתחרר. מסע מרתק בעיניי, מרתק.

ועכשיו, ברמה האישית, גיליה, אין לי מילים. אין לי מילים על התדר שאת מביאה, על החוכמה ועל הידע האינסופי, ועל ההשראה ועל הנעימות והנינוחות ועל האפשור לקסם הזה להתרחש. תודה רבה רבה מקרב לב, באהבה גדולה.

קרן סיקסיק

דרך חווית הלימוד בקורס 'לגעת באוצרות ליבך' נפתח השער לאותיות העבריות ולחוכמתן ההנחיה הייחודית של גיליה הביאה את הידע בדרך חוויתית מחוברת אל מימד היצירה והוויה של כל משתתף. גם אחרי סיום הקורס המשיכה התנועה והאותיות המשיכו ללכת איתי והקנו לי כלי, דרך ציור המנדלות, בו אני ממשיכה להתשמש עד היום.

אוֹדוֹת הַמַּנְחָה וּמִנְחָת הַשְּׁכִינָה:

גיליה טואג זלינגר, מחברת הספר: שפת הויה, בעריכתו האקדמית של פרופסור אברהם אלקיים, ראש מרכז מכון מוסיוף לחקר הקבלה, אוני' בר אילן.

גיליה בספרה, פורצת נתיבים חדשים בתודעה, דרך גילוי כמה מיכולתן הבוראת של האותיות והצירופים העבריים.
גיליה מרפאה ברפואת תדרים, חוקרת האותיות העבריות, אמנית, מרצה ומנחה קורסים וסדנאות מודעות באמצעות אמנות מקודשת, כתיבה יצירתית ומדיטציות בהשראת האותיות וספר יצירה, חונכת לאור המקור, מרפאה ברפואה משלימה להתעוררות אל הרוח והנשמה. מעניקה ייעוץ רוחני לגילוי מתנות הנשמה דרך אותיות השם. עורכת טקסים ומסעות בטבע להתמרת התודעה.

 והספר 'שפת הויה' – מִנְחָת הַשְּׁכִינָה:

🌹 הספר 'שפת הויה'  מגלה את המסתורין של האותיות העבריות.

🌹 הספר מורה דרך אל אוצרות הרוח: החוכמה האלוהית שממנה מגיעה ההשראה לכל חדשנות, יצירה ותגלית מדעית. 

🌹 בספר נגלה כמה ממתנות נשמתנו הנמצאות באותיות שמנו.

🌹 הספר מאיר בנו את האפשרות לשנות את סיפור חיינו, מתבנית הדרמה של הנפש אל מבט הנשמה.

עוּרִי אוֹרִי כִּי הִגִּיעַ אוֹרֵךְ וּכְבוֹד הֲוָיָה עָלַיִךְ זָרַח