B.E.S.T – רפואת תדרים, ריפוי קוואנטי

טיפולי B.E.S.T. עם גיליה טואג זלינגר
מגיע לך את הטוב ביותר

B.E.S.T- Bio Energetic Synchronization Technique

רופאים, מנתחים וגם מרפאים אלטרנטיביים אינם מרפאים. הרופא הפנימי שבתוכנו, הגוף שלנו הוא המרפא. זוהי אנרגית ריפוי הקיימת בכל אחד מאתנו. תפקידה של שיטת בסט לזהות מה מפריע לרופא הפנימי שלנו. כל הסימפטומים של חוסר בריאות, חוסר בשמחה וחוסר הצלחה, נגרמים ע"י טראומה, רעלים ומחשבות שנחקקים בתוכנו כזיכרון שלילי. מה שאנו חושבים, מרגישים וחווים במהלך חיינו משפיע עלינו רבות.
• סרטון הדגמה ביו טיוב: https://www.youtube.com/B.E.S.T

כמו כן, בגופנו מתבטאים דפוסי חשיבה תת מודעים של לחץ, דחק ומתח שאנו יורשים משושלת משפחתנו ומהסביבה בה גדלנו. ככל שננקה ונשחרר יותר דפוסים מהזיכרון (הזיכרון התאי של הגוף, המודע והתת מודע והנשמה) כך גופנו יתפקד יותר טוב ויש סיכוי שנחוש טוב יותר. דפוסי הלחץ נמצאים בגופנו ובזיכרון הגנטי שלנו בשכבות. וכמו קילוף בצל, כל טיפול יקלף שכבה נוספת של מתח וריפוי רב יותר יתאפשר.

חשוב להבין ששיטת בסט לא מבקשת להעלים רק את הסימפטומים, אלא לגלות ולפתור את שורש הגורמים לבעיה, ובכך לעזור ולעורר את כוחות הריפוי. בטיפולי ב.ס.ט – היופי הוא, כי אנו בו זמנית – גם משחררים דפוסי מתח וטראומה, וגם פותחים ערוצים חדשים- רדומים, בתודעה.
וכך, ככל שנשחרר יותר מתחים מהמוח ומהמערכת העצבית והאנרגטית, כך תפקוד הגוף ישודרג ונהייה בריאים יותר. הסימפטומים בגוף מופיעים על מנת לעורר אותנו ולאותת לנו שיש בעיה שדורשת את תשומת הלב שלנו. ברגע שאנחנו מאפשרים לעצמנו להיות בתהליך אנחנו בעצם עוזרים לגוף להיכנס למצב של ריפוי, הגוף לא יזדקק עוד לסימפטומים ולא נצטרך לסבול עוד מכאב.

ברוב המקרים לאחר מספר מפגשי בסט תרגישו טוב יותר. במידה ולא, יתכן ויש סדר עדיפות אחר לגוף, וישנן בעיות אחרות יותר רציניות שעדיין לא אותתו ( ז"א שלא הופיעו עדיין סימפטומים בגוף) ואיננו מודעים לקיומם. חשוב להבין שהגוף מרפא ראשית את מה שמאיים על היכולת שלו להמשיך לחיות (למשל בעיות לב, כשל בכבד או דברים אחרים). על כן, חשוב להתמקד בדברים שהשתפרו במהלך הטיפול ואחריו.

לאילו בעיות השיטה מתאימה?
לכל בעיה שיוצרת קושי, מוציאה אותנו מאיזון ויוצרת בתוכנו הצפה ומחנק שלא מאפשרים לנו להיות רגועים, שלווים ונוכחים במהלך היום. תהליך הריפוי מתאים לאלו שלא מוכנים לחיות עוד במתח, בלחץ, בבלבול, בחוסר אונים ומצוקה, מאמינים ויודעים שיש אפשרות אחרת.

איך נראה הטיפול?
הטיפול ניתן בלבוש מלא, על מיטת טיפולים עבודת הכוונון והאיזון נעשית ע"י מגע בזרועות, בקרסוליים ובנקודות מסוימות בראשו של המטופל.
אורך הטיפול :45 דקות. • סרטון הדגמה ביו טיוב: https://www.youtube.com/B.E.S.T

אז למה כל זה כדאי?
מניסיוני האישי ומניסיון של מטופלים אחרים, פשוט כי החיים הופכים להיות הרבה יותר מלאי משמעות, שמחים וטובים, חיים שכיף לחיות.

על מנת לתמוך בתהליך מומלץ להקפיד לשתות הרבה מים טהורים ולאכול אוכל טרי מקומי המבוסס על ירקות ופירות אגוזים מושרים וקטניות (עדיף מונבטות).
כשאנו לוקחים אחריות ובוחרים ליצור לעצמנו מציאות טובה יותר נוצרת אפשרות לסלוח, לשחרר את העבר ולהירפא בקלות רבה יותר.
טיפולי בסט פותחים לפניך את השער לחיים טובים יותר, בריאים יותר שמחים ומוצלחים יותר.

לקביעת מפגש:
גיליה טואג זלינגר: 054-4509944

2 מחשבות על “B.E.S.T – רפואת תדרים, ריפוי קוואנטי

 1. שלום,

  רציתי לברר אם את מקיימת קורס רייקי מאסטר באמצע חודש מרץ.

  מה משך הקורס ומה העלות.

  תודה פזית

  1. שלום פזית יקרה,
   התחלתי לפני שבועיים בקורס ייחודי של רייקי מאסטר מטפל, אנא היי עימי בקשר לבדוק,
   האם יתאים שתצטרפי, לקורס הזה, או לקורס הבא.
   שלחתי לך את הטלפון שלי במייל, מוזמנת להתקשר ואשמח שנדבר.
   בברכה
   גיליה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *